II Aukcja Dzieł Sztuki

TERLIKOWSKI Włodzimierz
Numer: 38
ID: 002038

TERLIKOWSKI Włodzimierz BIOGRAFIA

Tytuł:Most w Avignon (1946)
Technika:olej, płótno
Wymiary:47 x 60,5 cm
68 x 83,5 cm (z oprawą)
Estymacja:22000,00 - 30000,00 zł Sprzedaż poaukcyjna