III Aukcja Dzieł Sztuki

OLBIŃSKI Rafał
Numer: 65
ID: 003065

OLBIŃSKI Rafał BIOGRAFIA

Tytuł:Va, pensiero (2019)
Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:76 x 105 cm
81,5 x 110,5 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:68000 zł
Cena uzyskana:96000 zł