III Aukcja Dzieł Sztuki

STUDENCKI Stanisław
Numer: 27
ID: 003027

STUDENCKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Spłoszone konie pod Barbakanem (1924)
Technika:olej, płótno
Wymiary:85 x 135 cm
97 x 148 cm (wymiary z oprawą)
Estymacja:7000,00 - 10000,00 zł Sprzedaż poaukcyjna