III Aukcja Dzieł Sztuki

STUDENCKI Stanisław
LOT 27
ID: 003027

STUDENCKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Spłoszone konie pod Barbakanem (1924)
Technika:olej, płótno
Wymiary:85 x 135 cm
97 x 148 cm (wymiary z oprawą)
sygn. l.d.: „ST. STUDENCKI 1924”

Estymacja:7000 - 10000 zł