V Aukcja Dzieł Sztuki (29 X 2020)

UZIEMBŁO Henryk
Numer: 32
ID: 005032

UZIEMBŁO Henryk BIOGRAFIA

Tytuł:Zima w Batowicach (1912)
Technika:olej, płótno
Wymiary:100,8 x 131 cm
119,5 x 149 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:20000,00 zł
Estymacja:25000,00 - 40000,00 zł
złóż zlecenie