Krakowski Dom Aukcyjny

V Aukcja Dzieł Sztuki

29 października (czwartek) 2020 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Wystawa przedaukcyjna: 5-29 X 2020 godz. 10-18

Regulamin | zlecenie aukcyjne

Katalog Aukcji

Zapraszamy do kontaktu

WYCZÓŁKOWSKI Leon

WYCZÓŁKOWSKI Leon
LOT 43
ID: 005043

WYCZÓŁKOWSKI Leon BIOGRAFIA

Tytuł:Sosna
Technika:kredka, pastel, ołówek, papier
Wymiary:50,8 x 36,8 cm
73,4 x 57,7 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: “LWyczół”
Opisany l.d.: “9 VII [nieczytelne] Ojców”

PROWENIENCJA:
- kolekcja Włodzimierza Jana Kaweckiego
- kolekcja prywatna

Rysunek był eksponowany na wystawie “Leon Wyczółkowski. Prace na papierze z kolekcji Włodzimierza Kaweckiego” w Galerii Dyląg (Kraków 2018) oraz reprodukowany na stronie 12 katalogu wystawy wydanym pod redakcją Wiesława Dyląga oraz Martyny Rabajczyk.

Zobacz inne prace tego artysty w naszej ofercie galeryjnej [LINK]
Cena wywoławcza:12000 zł
Cena uzyskana:18500 zł