Krakowski Dom AukcyjnyV Aukcja Dzieł Sztuki
WYCZÓŁKOWSKI Leon
LOT 43 | ID: 005043 |
WYCZÓŁKOWSKI Leon BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Sosna |
Technika: | kredka, pastel, ołówek, papier |
Wymiary: | 50,8 x 36,8 cm 73,4 x 57,7 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: “LWyczół” Opisany l.d.: “9 VII [nieczytelne] Ojców” PROWENIENCJA: - kolekcja Włodzimierza Jana Kaweckiego - kolekcja prywatna Rysunek był eksponowany na wystawie “Leon Wyczółkowski. Prace na papierze z kolekcji Włodzimierza Kaweckiego” w Galerii Dyląg (Kraków 2018) oraz reprodukowany na stronie 12 katalogu wystawy wydanym pod redakcją Wiesława Dyląga oraz Martyny Rabajczyk. Zobacz inne prace tego artysty w naszej ofercie galeryjnej [LINK] |
Cena wywoławcza: | 12000 zł |
Cena uzyskana: | 18500 zł |