V Aukcja Dzieł Sztuki (29 X 2020)

KLIMOWSKI Stanisław
LOT 30
ID: 005030

KLIMOWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Zamek w Wiśniczu (1928)
Technika:olej, płótno
Wymiary:72,1 x 96,5 cm
85,6 x 110,2 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "SKlimowski 1928."
Cena wywoławcza:3800 zł
Cena uzyskana:3800 zł