V Aukcja Dzieł Sztuki (29 X 2020)

KLIMOWSKI Stanisław
Numer: 30
ID: 005030

KLIMOWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Zamek w Wiśniczu (1928)
Technika:olej, płótno
Wymiary:72,1 x 96,5 cm
85,6 x 110,2 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:3800,00 zł
Estymacja:5000,00 - 10000,00 zł
złóż zlecenie