Krakowski Dom AukcyjnyIX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14 13 - 25 V 2021 godz. 10-18 |
SĘK Ryszard
LOT 56 | ID: 009056 |
SĘK Ryszard BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Adam i Ewa |
Technika: | drewno polichromowane |
Wymiary: | 46,5 x 13 x 10,5 cm |
Uwagi: | Sygnowany na spodzie podstawy: "Sęk | Ryszard"
PROWENIENCJA: - kolekcja prywatna, - zakup od artysty. PRACA NIEDOSTĘPNA |
Estymacja: | 2000 - 3000 zł |