Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne
CHMURSKI Kazimierz
LOT 33 | ID: 012033 |
CHMURSKI Kazimierz BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Na targu |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 50 x 35,5 cm 58,5 x 44 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "K. Chmurski" |
Cena wywoławcza: | 4000 zł |
Cena uzyskana: | 4000 zł |