XIV Aukcja Dzieł Sztuki | Wlastimil Hofman (10 V 2022)

LOT 34
ID: 014034

Tytuł:Portret kobiety (Haliny Chocianowicz) (1950)
Technika:tusz, ołówek, papier
Wymiary:32,5 x 25,5 cm
Sygnowany i datowany l.d.: "Wlastimil | Hofman | 17/II 1950"
Niewielkie przetarganie papieru na długości 1,2 cm (l.d.).

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- zakup od artysty.

Rysunek stanowi studium postaci kobiety, która została przedstawiona na obrazie Wlastimila Hofmana "Wiosna" (1950) [ZOBACZ]

Estymacja:2000 - 3000 zł