XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

WYPYCHOWSKI Romuald
LOT 47
ID: 018047

WYPYCHOWSKI Romuald BIOGRAFIA

Tytuł:Katedra Wawelska (1956)
Technika:akwarela, ołówek, karton
Wymiary:29 x 27,2 cm
41,5 x 32 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "R. Wypychowski"
Opisany na odwrocie "Wawel | 1956"

Estymacja:1000 - 2000 zł