Krakowski Dom Aukcyjny®XXV Aukcja Dzieł Sztuki
WOJNARSKI Jan
LOT 45 | ID: 025045 |
WOJNARSKI Jan BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Rudowłosa |
Technika: | pastel, akwarela, papier naklejony na tekturę |
Wymiary: | 33 x 39,5 cm (w świetle passe-partout) 63 x 69 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany ołówkiem p.d.: "Wojnarski"
PRACA NIEDOSTĘPNA |