XXXI Aukcja Dzieł Sztuki

20 września (środa) 2023 - godz. 18.30

7-20 września 2023 r., godz. 10.00-18.00

KOSSAK Wojciech

KOSSAK Wojciech
LOT 16
ID: 031016

KOSSAK Wojciech BIOGRAFIA

Tytuł:Ułan (1920)
Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:38 x 30 cm (wymiary płótna)
36,5 x 27 cm (w świetle passe-partout)
58 x 47 cm (z oprawą)
Uwagi:Opisany śr.d.: "Madzi | Tato | 1920" Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej.