XXXIII Aukcja Dzieł Sztuki

7 grudnia (czwartek) 2023 - godz. 18.30

godz. 10.00-18.00

WIECZOREK Edward

WIECZOREK Edward
LOT 85
ID: 033085

WIECZOREK Edward BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż
Technika:olej, tektura
Wymiary:29,5 x 41,5 cm
37 x 49 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "Edward Wieczorek"

Ta praca jest dostępna w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl
[KONTAKT w sprawie obrazu]