Data dodania: 2024-02-07

XXXV Aukcja Dzieł Sztuki (28 II 2024) - katalog

XXXV Aukcja Dzieł Sztuki KDA - Sztuka dawna i współczesna

Krakowski Dom Aukcyjny

XXXV Aukcja Dzieł Sztuki Krakowskiego Domu Aukcyjnego

odbędzie się 28 lutego 2024 roku (środa) o godzinie 18.30

w Krakowskim Domu Aukcyjnym przy ul. Starowiślnej 14 w Krakowie.

KATALOG XXXV AUKCJI JEST JUŻ DOSTĘPNY NA STRONIE [ZOBACZ]

Licytacja internetowa możliwa jest stronie bid.kda.pl

Wszystkie obiekty oglądać będzie można na wystawie przedaukcyjnej prezentowanej
w galerii Krakowskiego Domu Aukcyjnego
[Kraków, ul. Starowiślna 14].

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00.

Istnieje możliwość odbioru wylicytowanych prac w Warszawie.

________________________

WYBRANE OBIEKTY Z KATALOGU:

Matejko - XXXV ADS
Jan Matejko
Portret mężczyzny
ołówek, papier naklejony na tekturę
14,1 x 10,3 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany p.d.
Na odwrocie opinia profesora Feliksa Kopery.

Axentowicz - XXXV ADS
Teodor Axentowicz
Krakowianka
pastel, karton naklejony na tekturę
61 x 41,7 cm
Sygnowany p.g.

Rodakowski - XXXV ADS
Henryk Rodakowski
Foksterier (1862)
olej, płótno naklejone na tekturę
32,2 x 34,5 cm
Sygnowany i datowany l.d.
Na odwrocie opinia Leszka Ludwikowskiego.

Karpiński - XXXV ADS
Alfons Karpiński
Cynie (1927)
olej, tektura
37,5 x 50,3 cm
Sygnowany i datowany l.d.
Opisany na odwrocie.

Fałat - XXXV ADS
Julian Fałat
Zima na Polesiu
gwasz, akwarela, tektura
39 x 97,5 cm
Sygnowany i opisany p.d.

Zin - XXXV ADS
Wiktor Zin
Pierwszy śnieg (1998)
pastel, gwasz, papier
67 x 99,5 cm
Sygnowany i datowany p.d.

Nikifor - XXXV ADS
Nikifor Krynicki
Krynica nocą
gwasz, olej, tektura
24,5 x 20,5 cm
Opisany śr.d.

Zakrzewski - XXXV ADS
Roman Zakrzewski
Kobieta z niebieską chustą (2004)
olej, płótno
80 x 60 cm
Sygnowany i datowany p.g.
Opisany na odwrocie.

powrót do listy aktualności