V Aukcja Dzieł Sztuki (29 X 2020)

RZEPIŃSKI Czesław
Numer: 49
ID: 005049

RZEPIŃSKI Czesław BIOGRAFIA

Tytuł:Po burzy (1982)
Technika:olej, płótno
Wymiary:64,5 x 80,5 cm
82,6 x 97,8 cm (wymiary z oprawą)
Estymacja:12000,00 - 18000,00 zł Sprzedaż poaukcyjna