V Aukcja Dzieł Sztuki (29 X 2020)

GEPPERT Eugeniusz
Numer: 48
ID: 005048

GEPPERT Eugeniusz BIOGRAFIA

Tytuł:Martwa natura z kapeluszem (1951?)
Technika:olej, płótno
Wymiary:100 x 80 cm
114,4 x 94,8 cm (wymiary z oprawą)
Estymacja:15000,00 - 20000,00 zł Sprzedaż poaukcyjna