V Aukcja Dzieł Sztuki (29 X 2020)

Numer: 9
ID: 005009

Tytuł:Portret Stanisława Zadęckiego
Technika:olej, płótno
Wymiary:54 x 65,3 cm
66,9 x 77,8 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:19000,00 zł
Estymacja:20000,00 - 40000,00 zł
złóż zlecenie