Oferta galeryjna

Galeria sztuki

DZWONKOWSKI Aleksander
DZWONKOWSKI AleksanderDZWONKOWSKI AleksanderDZWONKOWSKI Aleksander
Tytuł:Złotowłosa (1923)
Technika:olej, tektura
Wymiary:47,8 x 36 cm
62,5 x 48,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany na odwrocie: "A Dzwonkowski | 1923"
KUSKOWSKI Stanisław
KUSKOWSKI StanisławKUSKOWSKI StanisławKUSKOWSKI Stanisław
Tytuł:R (1994)
Technika:olej, płótno
Wymiary:100 x 50 cm
103 x 53 cm (wymiary z oprawą)
Praca brała udział w wystawie prezentowanej w Galerii Sztuki ATTIS: Stanisław Kuskowski - Siła przebicia (Kraków, 6-22.11.2014 r.).
KOSTUR Karol
KOSTUR KarolKOSTUR KarolKOSTUR Karol
Tytuł:Ułan (1981)
Technika:olej, płótno
Wymiary:44,2 x 60 cm
50 x 66 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Kostur | 1981"
CEBULA Zbigniew
CEBULA ZbigniewCEBULA ZbigniewCEBULA Zbigniew
Tytuł:Czaszka (2005)
Technika:olej, technika własna, płótno
Wymiary:57 x 42 cm
59,5 x 45 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Z CEBULA"
Autorski opis pracy na odwrocie.
GERLACH Eugeniusz
GERLACH EugeniuszGERLACH EugeniuszGERLACH Eugeniusz
Tytuł:Postacie (2012)
Technika:olej, płótno
Wymiary:105,5 x 105,5 cm
Sygnowany p.d.:"E Gerlach", l.d.: "8|IX"

Zobacz inne prace artysty (link)
DUDEK-DÜRER Andrzej
DUDEK-DÜRER AndrzejDUDEK-DÜRER Andrzej
Tytuł:Five Fluxus Bricks II (2002)
Technika:technika mieszana (inkografia), papier
Wymiary:21 x 29,7 cm
23,5 x 32 cm ( z oprawą)
Sygnowany, datowany, numerowany p.d.: "Imp. AD 9/10/02"
Opisany l.d.: "Five Fluxus Bricks II", śr. d.: "tech. mieszana"

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- dar od artysty.
PELLO Ewa
PELLO EwaPELLO EwaPELLO Ewa
Tytuł:Latawce (1997)
Technika:pastel, papier
Wymiary:45 x 59 cm
69 x 82,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "EWA | PELLO | 97"
OFERTA GALERYJNA
Tytuł:Oferta galeryjna
Technika:Sprawdź pełną ofertę galeryjną
ponad 300 prac artystów polskich
Wymiary:Sztuka dawna | sztuka współczesna
Strony: