Oferta galeryjna

Galeria sztuki

KOWALIK Marcin
KOWALIK MarcinKOWALIK MarcinKOWALIK Marcin

KOWALIK Marcin BIOGRAFIA

Tytuł:Projektor (2012)
Technika:akryl, płótno
Wymiary:75,5 x 140 cm
GERLACH Eugeniusz
GERLACH EugeniuszGERLACH EugeniuszGERLACH Eugeniusz

GERLACH Eugeniusz BIOGRAFIA

Tytuł:Postacie (2012)
Technika:olej, płótno
Wymiary:105,5 x 105,5 cm
TARASIN Jan
TARASIN JanTARASIN JanTARASIN Jan

TARASIN Jan BIOGRAFIA

Tytuł:Szkoła przedmiotów (2008)
Technika:serigrafia, papier, edycja 14/77
Wymiary:50 x 70 cm (wymiary pracy)
69,5 x 100 cm (wymiary arkusza)
KOWALIK Marcin

KOWALIK Marcin BIOGRAFIA

Tytuł:Bez tytułu (2010)
Technika:technika mieszana, płótno
Wymiary:40 x 60 cm