Oferta galeryjna

Galeria sztuki

FRANICZ Feliks
FRANICZ FeliksFRANICZ FeliksFRANICZ Feliks

FRANICZ Feliks BIOGRAFIA

Tytuł:Na hali (1929)
Technika:olej, tektura
Wymiary:37 x 27,5 cm
34 x 43 cm (wymiary z oprawą)
TOMASZEWSKI Ludwik

TOMASZEWSKI Ludwik BIOGRAFIA

Tytuł:Powstanie Drogi Mlecznej (2017)
Technika:kolaż, papier, gwasz, tkanina, brokat, karton
Wymiary:55,5 x 62 cm
61 x 67 cm (wymiary z oprawą)
DWURNIK EdwardDWURNIK EdwardDWURNIK Edward

Tytuł:Wawel
Technika:inkografia, papier, egzemplarz XX/50, sygnowana p.d. ołówek: "E. Dwurnik"
Wymiary:34 x 27 cm (wymiary pracy), 50 x 42 cm (wymiary arkusza)

Tytuł:Kraków - widok na Rynek Główny
Technika:inkografia, papier, egzemplarz XX/100, sygnowana p.d. ołówek: "E. Dwurnik"
Wymiary:32 x 27 cm (wymiary pracy)
48,5 x 42 cm (wymiary arkusza)

Tytuł:Kraków - widok na Plac Mariacki i Rynek Główny
Wymiary:27 x 33,5 cm (wymiary pracy)
42 x 47,5 cm (wymiary arkusza)

Tytuł:Pomarańczowe tulipany
Technika:inkografia, papier, egzemplarz xx/100, sygnowany p.d.: “EDwurnik”
Wymiary:33,5 x 28 cm (wymiary pracy)
49 x 42 cm (wymiary arkusza)
SIWECKI Alojzy
SIWECKI AlojzySIWECKI AlojzySIWECKI Alojzy

SIWECKI Alojzy BIOGRAFIA

Tytuł:Motyw z kotłowni I (1968)
Technika:olej, płótno
Wymiary:131 x 100 cm
SIWECKI Alojzy

SIWECKI Alojzy BIOGRAFIA

Tytuł:Motyw z kotłowni II (1968)
Technika:olej, płótno
Wymiary:130 x 100 cm
GERLACH Eugeniusz
GERLACH EugeniuszGERLACH EugeniuszGERLACH Eugeniusz

GERLACH Eugeniusz BIOGRAFIA

Tytuł:Postacie (2012)
Technika:olej, płótno
Wymiary:105,5 x 105,5 cm
OFERTA GALERYJNA

OFERTA GALERYJNA BIOGRAFIA

Tytuł:Oferta galeryjna
Technika:Sprawdź pełną ofertę galeryjną
ponad 300 prac artystów polskich
Wymiary:Sztuka dawna | sztuka współczesna
Strony: