JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA

Łódź i żarnowce

Technika:akwarela, gwasz, tektura
Wymiary:35 x 50 cm
50 x 64 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "S Jaxa [częściowo wyblakłe]"
Na odwrocie metka Salonu Sztuki Alfreda Wawrzeckiego w Krakowie.

Obraz posiada ekspertyzę Katarzyny Łomnickiej z 2012 roku.

Obraz reprodukowany w publikacji Soter August Jaxa-Małachowski, oprac. K. Łomnicka, Kraków 2014, s. 199.